Risinājumi

Risinājumi
Risinājumi
Uzņēmumiem

Piedāvājam sadarbību lielajiem celtniecības uzņēmumiem, mazām firmām un dīleriem. Mēs izgatavojam pēc pasūtījuma dažādas nozīmes metāla durvis no alumīnija un tērauda profila, sertificētas ugunsizturīgās durvis un vārtus, industriālos vārtus, kāpnes, margas, nožogojumus, žogus, jumtiņus u.c. metāla konstrukcijas.


Mūsu uzņēmums sniedz pilnu pakalpojumu kompleksu, no projektēšanas, tāmes sastādīšanas un līdz gatavās produkcijas nodošanai ekspluatācijā. Darbinieku profesionālisms, kvalitatīvu materiālu izmantošana, jaunāko tehnoloģiju pielietošana mūsdienīgā ražošanā, sadarbībā tieši ar firmām–piegādātājiem – tas viss nodrošina pasūtījumu izpildīšanas augstu ātrumu un kvalitāti.

Piedāvājam

Metāla durvis

Izgatavojam jebkuras sarežģītības un konfigurācijas metāla durvis: vienviru un divviru, iekšējās un ārējās, arkveida durvis un ieejas grupas ēkās, tehniskās durvis utt. Vēl izgatavojam pretuzlaušanas durvis, durvis ar stikla paketēm, dažādas nozīmes režģiem, speciālas durvis un lūkas. Piedāvājam automātikas un citu piekļuves sistēmu, aizvērēju, nolaižamo sliekšņu u.c. uzstādīšanu.


Ugunsdrošas durvis

Viens no galvenajiem mūsu uzņēmuma virzieniem paliek ugunsdrošās durvis. Mēs izgatavojam metāla ugunsdrošās durvis ar maksimālo ugunsizturību EI 30EI 45 un EI 60, kā arī ugunsdrošās durvis un alumīnija profila konstrukcijas līdz EI 60 un no tērauda profila līdz EIW 120. Mūsu durvis izgājušas pārbaudījumus, kas apstiprināts ar ugunsdzēsības sertifikātiem, kas atbilst jaunajiem Eiropas standartiem. Vēl mēs esam ieguvuši ražošanas kontroles sertifikātus uz ložu necaurlaidību, pretuzlaušanu, siltumizolāciju un skaņas izolāciju un citus. Tādā veidā, uzņēmuma «ISG» metāla durvis atbilst visām ES prasībām, bet cenas ir daudz izdevīgākas nekā pie Eiropas ražotājiem.


Durvis un konstrukcijas no alumīnija un tērauda profila

Alumīnija un tērauda profila durvis tiek izmantotas sabiedriskās ēkās, ofisos, dzīvojamās mājās, slimnīcās, skolās, viesnīcās, sporta kompleksos, bankās, lidostās, rūpnieciskās telpās un specializētās iestādēs.

Alumīnija durvis, logi, vitrīnas, fasādes, gaismas caurlaidīgās starpsienas, ziemas dārzus, vējtverus ražo uz modernas automatizētas iekārtas. Ražošanā izgatavo alumīnija profilu Ponzio. Alumīnija sistēmas atbilst Eiropas kvalitātes standartiem, un tām ir apstiprinošas atļaujas un sertifikāti.

Profila durvis, metāla konstrukcijas, ugunsizturīgas starpsienas un logu sekcijas no tērauda un nerūsējošā tērauda, iekšējai un ārējai izmantošanai. Konstrukciju ražošanai izmanto profila sistēmas Stalprofil (Zviedrija). Visas profila sistēmas Stalprofil atbilst Eiropas skaņas izolācijas, termoizolācijas, pretuzlaušanas, ugunsizturības normām (līdz EIW 120) un tām piešķirti attiecīgi sertifikāti.

Vārti

Izgatavojam visa veida vārtus, iebraucamos teritorijā, garāžas vārtus, lielgabarīta industriālos vārtus. Tajā skaitā ugunsdrošus vārtus. Uz visa veida vārtiem uzstādām automātiku un citas pieejas sistēmas. Visiespējamākās konstrukcijas ar dažādu vērtņu pildījumu un furnitūras komplektāciju pēc jūsu izvēles.


Speciālas durvis

Mūsu firma piedāvā speciālas durvis izmantošanai pārtikas rūpniecībā un veikalos, medicīnas iestādēs un laboratorijās, aukstuma un saldēšanas iekārtās, virtuvēs, baseinos un citos objektos. Speciālās durvis atbilst visām normām un sanitārām un higiēnas prasībām, un siltumizolācijas un nodilumizturības prasībām.


Mūsu pasūtītājiem nereti vajadzīgas nestandarta durvis un metāla konstrukcijas, kas paredzētas sarežģītos arhitektūras projektos. Iepazīties ar mūsu darbiem lielākajos objektos jūs varat galerijā. Mēs vienmēr nākam pretī un uzņemamies izgatavot nepieciešamās nestandarta konstrukcijas. Atsūtiet mums rasējumus, zvaniet un mēs obligāti atradīsim kopīgu valodu. Mēs pastāvīgi attīstāmies un ievedam tirgū jaunus, interesantus produktus, kam nav analogu Latvijas ražotāju vidū.

[ aizvērt ]
Risinājumi
Risinājumi
Privātpersonām
Privātpersonām mēs piedāvājam jebkura tipa metāla ieejas durvis mājai vai dzīvoklim (ar dažādu apdari, ar stiklu, bruņotas u.c.), vārtus (veramos, bīdāmos, paceļamos), žogus, margas un citas metāla konstrukcijas, tajā skaitā no nerūsējoša tērauda. Visi produkcijas veidi tiek izgatavoti pēc individuāliem izmēriem.
Piedāvājam

Metāla durvis 


Uzņēmums ISG izgatavo dažādu klašu metāla durvis mājām un dzīvokļiem.

Visas durvis tiek izgatavotas individuāli, pēc pasūtījuma, bez gabarītizmēru ierobežojumiem, atvēršanas veida un komplektācijas izvēles. Jūs varat pasūtīt pie mums jebkuras sarežģītības un konfigurācijas durvis – vienviru un divviru, arkveida, ieejas durvis ar augšējo vai sānu virslogu, metāla durvis ar iebūvētu stikla paketi u.c. Grūti uzskaitīt pilnu spektru mūsu iespēju. Vērsieties pie mums, un mēs atradīsim risinājumu nestandarta projektam vai oriģinālai formai.


Jūs varat izvēlēties ekonomiskās klases ieejas durvis ar pulverveida apdari vai aplīmētu plēvi. Vēl mēs izgatavojam vidējas un augstākās klases metāla durvis ar dažādām apdarēm: MDF paneļi, laminētie paneļi, apdare ar dabīgo finieri, metāla loksne ar dekoratīvo frēzējumu un dažādas kombinācijas no šiem materiāliem. Sniedzam plašu furnitūras izvēli un pasūtītāja slēdzeņu uzstādīšanas iespējas.


Neatkarīgi no klases, visas mūsu durvis atbilst augstai kvalitātei un kalpos ne tikai par drošu aizsardzību, bet arī par rotu Jūsu dzīvokļa vai mājas ieejai.


Alumīnija durvis un konstrukcijas

Pēdējā laikā, pateicoties savam universālumam, privātajā sektorā ir paplašinājusies izstrādājumu no alumīnija profila pielietošanas sfēra. Un nav jābrīnās, jo aizvien vairāk cilvēku novērtē šī materiāla priekšrocības.

Alumīnija profila raksturojumi ļauj uzstādīt to pašas sarežģītākās konfigurācijas ailās un faktiski atver bezgalīgu plašumu fantāzijai, jaunradei un pašu drošāko arhitektūras ideju realizēšanai. Neapšaubāmi, pati galvenā šī materiāla priekšrocība ir ilgmūžība, kas sastāda vairāk kā 50 gadus. Alumīnija durvis un logi neizdala toksiskās vielas, tāpēc tās ir absolūti drošas veselībai un apkārtējai videi, ļauj maksimāli izmantot dienas gaismu un padarīt telpas daudz plašākas.


Durvīm un konstrukcijām no alumīnija profila ir akurāts ārskats un plaša krāsu risinājumu izvēle. Tāpēc, pat paejot vairākiem desmitiem gadu, jūsu durvis paliks tikpat pievilcīgas kā pirkuma brīdī.


Mūsu speciālisti izgatavos jums ieejas alumīnija durvis, logus pa visu ailu, ziemas dārzus, jūs varat pasūtīt lodžiju iestiklošanu, pārkares, mūsdienīgas gaismas caurlaidīgas starpsienas un citas konstrukcijas. Alumīnija konstrukcijas lieliski kombinējas savā starpā un apvienojas ar citiem materiāliem.


Vārti

Privātmāju īpašniekiem izgatavosim visu veidu vārtus:

iebraucamos vārtus zemes gabalam, bīdāmos vai atveramos, paceļamos garāžas vārtus. Liela dekoratīvā un krāsu pārklājuma variantu izvēle, kā arī vērtņu pildījumu variantu izvēle ļauj piemeklēt pieņemamākos risinājumus pēc kvalitātes un cenas. Vārti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma, ar konkrētiem izmēriem. Iespējama automātikas un citu sistēmu uzstādīšana uz jebkuriem vārtu veidiem. Vienā stilā ar vārtiem izgatavojam jūsu mājai vārtiņus, žogus un citus nožogojumus.


Šobrīd mēs ieņemam vienu no vadošajām vietām metāla durvju, vārtu, žogu un citu metāla izstrādājumu ražošanas un uzstādīšanas sfērā cienījamu pārstāvju vidū. Ražošanā tiek izmantotas tikai modernas tehnoloģijas, kas ļauj mūsu uzņēmumam ražot pašas augstākās kvalitātes produkciju. Sniedzam pilnu pakalpojumu komplektu: konsultācijas, mērījumus, rasējumus, tāmes, izgatavošanu, piegādi, uzstādīšanu, apkalpošanu. Visa mūsu produkcija izpilda ne tikai aizsardzības, bet arī dekoratīvo funkciju, nodrošinot prasīto drošību un izmantošanas ērtību.


Droši vērsieties pie mums ar savām idejām un nodomiem, mēs ar prieku Jums palīdzēsim!

[ aizvērt ]
Risinājumi
Risinājumi
Ražošana
Mūsu uzņēmuma ražošanas jaudas ļauj mums noslēgt apakšuzņēmuma līgumus, detaļu sagatavošanai, ražošanai un apstrādei no lokšņu metāla. Mūsu partneru vidū ir gan lieli ārvalstu uzņēmumi, gan jauni, ātri augoši
Piedāvājam

Pieņemam pasūtījumus izstrādājumiem no auksta velmējuma, galvanizēta un nerūsējošā tērauda, kā arī no vara un alumīnija. Izgatavojam detaļas no sava materiāla vai no pasūtītāja materiāla.

Ražošanas vidējās jaudas līdz 200 t mēnesī. Daudzo gadu pieredze metāla konstrukciju izgatavošanā no lokšņu tērauda nodrošina profesionālu pieeju ideju īstenošanai no projektēšanas līdz ieviešanai.


Mēs sniedzam pakalpojumus šādās lokšņu metālapstrādes nozarēs:

- CAD/CAM, konstruktīvā un tehnoloģiskā sagatavošana

- Metāla lāzergriešana

- Metāla skaldīšana (izciršana, caursišana)

- Lokšņu metāla un cauruļu locīšana

- Metināšana

- Pulverkrāsošana 


Skatīt sīkāk >>

[ aizvērt ]
Uzņēmumiem
[ lasīt vairāk ]
Privātpersonām
[ lasīt vairāk ]
Ražošana
[ lasīt vairāk ]