Par mums

Vēsture

Uzņēmumu ISG izveidoja 2007.gadā pēc 3 uzņēmumu reorganizācijas, kas nodarbojās ar metāla durvju izgatavošanu, metāla konstrukciju ražošanu un pulverveida krāsojumu. Nozīmīga pieredze, kas uzkrāta iepriekšējā darbībā, darbā ar metālu deva iespēju no pirmajām ražošanas dienām rekomendēt sevi Latvijas metāla durvju tirgū. Jau nākamajā gadā tas ļāva palielināt ražošanas apjomus trīs reizes. Produkcijas galvenais veids bija metāla un ugunsdrošās durvis, vārti un vieglās metāla konstrukcijas.


2008.gadā mēs veicām pirmos metāla durvju izmēģinājumus pret ugunsizturību, 2009.gadā saņemot sertifikātus ugunsdrošiem izstrādājumiem saskaņā ar jauniem ES ieviestiem standartiem, kas ļāva mums ražot durvis ar maksimālo ugunsizturību EI 30, EI 45, EI 60.


2009.gadā tika iesākta durvju un nožogojuma konstrukciju ražošana no profilētā tērauda, kas būtiski paplašināja mūsu piedāvājamās produkcijas sortimentu, un ļāva mums sākt ražot ugunsdrošās konstrukcijas ar ugunsizturības līmeni līdz ElW 120.


Turpinot paplašināšanos, sākot ar 2012.gadu, uzņēmums sāka darbu ar alumīnija profilu sistēmām. Alumīnija profils tiek pielietots durvju un logu, kā arī vieglu norobežojošo fasādes konstrukciju, ziemas dārzu un telpisko starpsienu ražošanai, tajā skaitā ugunsdrošu ar ugunsizturības robežu EI30, EI45, EI60.


Panākumu darba gados mēs esam kļuvuši par līderi metāla durvju ražotāju tirgū un par vadošo ugunsizturīgo durvju ražotāju Latvijas teritorijā.


Sakarā ar aizvien pieaugošo pārdošanu apjomu un auto parka papildināšanu, 2012.gada beigās tika īstenota uzņēmuma reorganizācija, kuras rezultātā tika izcelti 2 virzieni: uzņēmums ISG turpināja savu darbību kā tirdzniecības pārstāvis, bet izveidotais uzņēmums ZIZ sāka darbu kā darbu apakšuzņēmuma līgumu darbu veicējs un izpildītājs.


ISG šodien

Šobrīd mēs piedāvājam metāla durvis administratīvām ēkām, dzīvokļiem un privātmājām, durvis tehniskām telpām, garāžu un rūpnieciskos vārtus, dažādas metāla konstrukcijas, tajā skaitā no nerūsējoša tērauda. Tāpat kā agrāk, vienu no svarīgākajām vietām produkcijas sarakstā ieņem ugunsdrošās durvis, ugunsizturīgās starpsienas, lūkas un ugunsdrošie vārti.

Pieaug iekšdurvju un ārdurvju un konstrukciju no alumīnija un tērauda profiliem ražošanas skaits. Kopējais mūsu izlaistās produkcijas apjoms sastāda apmēram 20 tūkst. vienības gadā.


Darbu apakšuzņēmumu kārtībā, dažādu izstrādājumu ražošanai no auksti velmēta, galvanizēta un nerūsējoša tērauda, kā arī no vara un alumīnija, ZIZ rūpnīca izpilda šādas operācijas: štancēšana, locīšana, metināšana, dažādi griešanas veidi, skrošstrūklošana, pulverveida krāsojums un citas. Rūpnīcas ražošanas vidējās jaudas mēnesī sastāda līdz 200 T.


Sava ražošana, kas aprīkota ar modernām augsti tehnoloģiskām iekārtām, dod mums iespēju operatīvi reaģēt uz mainīgā tirgus vajadzībām. Mēs pastāvīgi uzlabojam un modernizējam mūsu produkcijas kvalitāti. Regulāri veicam metāla durvju izmēģinājumus, veicam sertifikāciju ugunsizturīgām durvīm. Šobrīd mums ir ražošanas kontroles sertifikāti ložu izturībai, pret uzlaušanu, siltuma un skaņas izolācijai un sertifikāti ar maksimālo ugunsizturību EI 30, EI 45, EI 60 vienviru un divviru ugunsdrošām durvīm, durvīm ar stiklu, durvīm un konstrukcijām no alumīnija profila. Sertifikāti līdz EIW 120 ugunsdrošām durvīm un konstrukcijām no tērauda profila.


Mūsu galvenie piegādātāji ir lielie būvniecības uzņēmumi un dīleri gan Latvijā, gan arī ārvalstīs. Dīleru tīkls pastāvīgi pieaug, tāpat tiek veidoti meitas uzņēmumi. Pagājušajā gadā tika atvērti divi: Zviedrijā un Krievijā. Lielu daļu eksporta sastāda ugunsdrošās metāla durvis un durvis no profilētā tērauda.


Mēs tieši sadarbojamies ar durvju furnitūras firmām–piegādātājām Assa Abloy, Nemef, GEZE u.c. Kvalitatīvu izstrādājumu krāsojumu nodrošina pašu moderns cehs pulverveida krāsojumam.


Ņemot vērā klientu vēlmes, mūsu konstruktori izstrādā jaunus produktus, mēs vienmēr atrodam interesantus risinājumus sarežģītiem un nestandarta pieprasījumiem no privātiem pasūtītājiem.


Bez ražošanas, mūsu speciālisti organizē konsultācijas, veic tehnisko novērtējumu, palīdzību produkcijas izvēlē atbilstoši konkrēta objekta tipam, profesionālu montāžu un garantijas apkalpošanu. Atbildīga un operatīva profesionāļu komanda, tikai kvalitatīvu materiālu izmantošana, jaunāko tehnoloģiju izmantošana modernajā ražošanā, sadarbība tieši ar firmām–piegādātājiem – lūk, mūsu produkcijas panākumu un augstās kvalitātes komponenti!


Uzņēmums ISG turpina pastāvīgi attīstīties, jo meklē pieejas jaunu ideju un risinājumu realizēšanai. Mēs katru gadu investējam ražošanā, ražošanas jaudu paplašināšanai un modernu tehnoloģiju ieviešanai. Plānos ir pārdošanu apjomu palielināšana un apgabala paplašināšana. Citiem vārdiem – mūsu mērķis – pastāvīga kustība uz priekšu un visu apstākļu radīšana uzņēmuma izaugsmei un attīstībai.